مک فیلترینگ مودم lh96 برای جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد سود جو از مودمتان می باشد. حتما تجربه کردید که خیلی وقتا، زودتر از آنچه که تصورش را می‌کنید حجم اینترنتتان تمام می شود! با خودتان می گویید من که تازه اینترنتم را شارژ کردم و بابتش پول دادم، پس چرا انقدر زود تمام شد! اینجاست که باید بگوییم کس دیگری مودم شما را هک کرده و به راحتی اینترنت شما را مصرف می کند.


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


داشتن رمز وای فای امن در جلوگیری از اینکار کمک میکنه اما… روش مک فیلترینگ مودم lh96 باعث می شود که افراد فرصت طلب نتوانند از حجم ماهیانه اینترنت شما استفاده کنند.

به همین منظور قصد داریم تا آموزشی مبنی بر فیلترینگ از طریق مک آدرس برای مودم lh96 را بطور کامل به شما آموزش دهیم.

 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

آدرس مک یا Mac Address چیست؟

MAC به معنای آدرس سخت افزاری هر دستگاه اعم از موبایل ها، تبلت ها و … می باشد. برای شناسایی دستگاه شما و متمایز کردن آن از میلیون‌ ها دستگاه دیگر، دستگاه شما نیازمند یک آدرس منحصر به فرد می‌باشد. این آدرس سبب می شود بسته‌ های ارسالی به مقصد شما ارسال شود و فقط توسط شما دریافت گردد. این آدرس، مک آدرس (Media Access Control Address – MAC Address) نام دارد. به کمک مک آدرس می توانید مک فیلترینگ مودم lh96 را انجام دهید.

چگونه؟

 

۲ روش برای مک فیلترینگ مودم lh96

وقتی شما نمی خواهید افراد فامیل یا دوستانتان ، به مودم شما وصل شوند می توانید از ۲ طریق مانع از اتصال آن ها به مودمتان شوید، بدون اینکه آن ها متوجه شوند.

  • استفاده از اپلیکیشن مودم من
  • استفاده از صفحات مدیریت وب مودم (پنل وب)

 

مک فیلترینگ مودم lh96 با استفاده از اپلیکیشن مودم من

ساده ترین روش برای مک فیلترینگ مودم lh96 با اپلیکیشن مودم من می باشد. با استفاده از “اپلیکیشن مودم من” می توانید تمامی تنظیمات فیلتر کردن و مسدود کردن اتصال افراد به مودمتان را به راحتی انجام دهید، تنها کافی است تا اپلیکیشن مودم من را بر روی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید و در هر زمان و هر مکان از راه دور، مودمتان را کنترل و تنظیم نمایید. با اپلیکیشن مودم من نیازی به استفاده از مرورگر نمی باشد.