به دلیل اینکه برای تمام کاربران ایرانسل دشوار می باشد که در هر زمان و مکان به بسته های اینترنت، شارژ، پرداخت قبض و دیگر امکانات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند، واجب دانستیم که به معرفی بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن اپراتور ایرانسل به نام «ایرانسل من» بپردازیم. علاوه بر معرفی اپلیکیشن ایرانسل من، توضیحات مربوط به امکانات، نسخه وب و دیگر نکات این اپلیکیشن را بیان می کنیم.


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

ایرانسل من چیست؟

 

تعریف ایرانسل من | مودم من

 

ایرانسل من یک نرم افزار یا اپلیکیشن مدیریت حساب سیم کارت های ایرانسل می باشد که توسط شرکت ایرانسل برای تمام کاربران سیم کارت خود تهیه و ساخته شده است. این اپلیکیشن از تمام سیم کارت های ایرانسل (۳G، ۴G، LTE و TD-LTE)  و سیستم عامل های اندروید، آیفون و ویندوز (نسخه وب) پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن دارای قابلیت و امکانات بسیاری می باشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

نحوه نصب ایرانسل من

کاربرانی که دارای گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید هستند، می توانند اپلیکیشن ایرانسل من را از طریق نرم افزار Google Play، بازار و سایت های مختلف برای گوشی خود دانلود و نصب نمایند. البته به دلیل پشتیبانی این اپلیکیشن از گوشی های آیفون، کاربران این نوع گوشی می توانند برای بهره گیری از این نرم افزار از طریق سایت ها و App Store استفاده کنند. برای دانلود آسان ایرانسل من، در زیر لینک های مهم را قرار داده ایم.

نحوه نصب ایرانسل من برای گوشی های اندروید و آیفون:

  • گوشی های اندروید:

می توانید برای نصب ایرانسل من بر روی گوشی های اندروید از Google Play و بازار استفاده نمایید.

  • گوش های آیفون:

برای دانلود و نصب ایرانسل من روی گوشی های آیفون می توانید از سایت های مختلف و App Store گوشی خود استفاده کنید.

نسخه وب ایرانسل من

شما می توانید به امکانات اپلیکیشن ایرانسل من از طریق وب دسترسی داشته باشید. می توانید از طریق مرورگر خود و نرم افزار تحت وب به نام Web App  به این امکانات دسترسی پیدا کنید. 

 

ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن

اگر به تازگی می خواهید اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و روی گوشی خود نصب نمایید و نمی دانید چگونه حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید، می توانید با انجام مراحل زیر حساب کاربری مورد نظر خود را ایجاد نمایید و از امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

مراحل ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن ایرانسل من

  • مرحله ۱: به وسیله نرم افزار Google Play، بازار برای گوشی های اندروید و با نرم افزار App Store برای گوشی های آیفون، نرم افزار ایرانسل من را دانلود نمایید و روی گوشی خود نصب کنید.
  • مرحله ۲: ایرانسل من را اجرا نمایید و در صفحه باز شده برای شما در قسمت شماره تلف