پیامک فرستادن از طریق مودم lh92 یکی از قابلیت های جذاب این مودم ایرانسل می باشد. در مودم lh92 سیم کارتی قرار می گیرد که اصطلاحا (USIM) خوانده می شود. از طریق این سیم کارت قابلیت ارسال و دریافت پیامک برای شما، فراهم می گردد.


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

پیامک فرستادن در مودم lh92 از طریق اپلیکیشن مودم من

با استفاده از “اپلیکیشن مودم من” می توانید تمامی این تنظیمات برای پیامک فرستادن را به راحتی انجام دهید. مدیریت و تنظیمات برای پیامک فرستادن مودم lh92 از طریق اپلیکیشن مودم من توسط تلفن همراه انجام می شود. با اپلیکیشن مودم من نیازی به استفاده از مرورگر نمی باشد. شما بعد از نصب اپلیکیشن بر روی موبایل می بایست مراحل ثبت نام را انجام دهید.

 

دانلود اپلیکیشن مودم من | مدیریت و تنظیم آسان مودم ها

 

 مدیریت پیامک فرستادن از طریق مودم من

با استفاده از اپلیکیشن، در منوی سمت راست، با انتخاب گزینه”پیامک” وارد منوی پیامک شوید.

 

منو برای پیامک فرستادن در مودم lh92

 

در این صفحه سه تب در بالای صفحه دیده می شود.

 

منوی پیامک فرستادن

 

  •  پیام جدید

در این صفحه پیام های جدیدی که به سیم کارت مودم شما ارسال شده است نمایش داده می شود. این گزینه کار شما را راحت کرده است تا بتوانید به راحتی فقط به پیام های جدید دسترسی داشته باشید.

 

پیام جدید برای پیامک فرستادن

 

  • پیام های دریافتی

در این صفحه تمام پیام هایی که به سیم کارت مودم شما ارسال شده است نمایش داده می شود. شما با نگه داشتن انگشتن خود بر روی هر پیامک، پیغامی نمایش داده می شود که می توانید پیامک انتخاب شده را حذف کنید یا برای دیگران ارسال نمایید و یا پاسخ دهید. توجه فرمایید که گزینه حذف همه پیام های دریافتی در زیر منو قرار دارد که با کلیک بر روی آن تمامی پیام های دریافتی حذف می گردد.

 

پیام های دریافتی برای پیامک فرستادن


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

  • پیام های ارسالی

در این صفحه تمام پیام هایی که از سیم کارت مودم شما به دیگران ارسال شده است نمایش داده می شود. شما با نگه داشتن انگشتن خود بر روی هر پیامک، پیغامی نمایش داده می شود که می توانید پیامک انتخاب شده را حذف کنید یا برای دیگران ارسال نمایید و یا پاسخ دهید. گزینه حذف همه پیام های ارسالی در زیر منو قرار دارد که با کلیک بر روی آن تمامی پیام های ارسالی حذف می گردد.

 

پیام های ارسالی برای پیامک فرستادن

 

نحوه پیامک فرستادن از طریق اپلیکیشن مودم من را توضیح دادیم. حال پیامک فرستادن از طریق پنل مدیریتی وب را بیان می کنیم.

 

پیامک فرستادن در مودم lh92 از طریق پنل وب

با ورود به پنل مدیریتی وب مودم خود، پنجمین تب در پنل مودم گزینه SMS می باشد. از این صفحه برای مدیریت پیامک ها و پیامک فرستادن استفاده می شود. این صفحه شامل محتویات «صندوق دریافت »، «صندوق ارسال » ، «پیش نویس» و «تنظیمات پیامک» می باشد.

 

تنظیمات پیامک فرستادن از طریق وب در مودم lh92

  • صندوق دریافت (Inbox) پیامک

شما از طریق این نمایه می توانید پیامک های دریافتی خود را مشاهده نمایید. کاربر می تواند بر روی نمایه های واسط مربوط کلیک کرده و گزینه های مختلفی مانند ایجاد پیامک جدید، ویرایش، حذف، ارسال به دیگران، ارسال، ارسال مجدد و غیره را انتخاب نماید.

  • صندوق ارسال  (Outbox) پیامک

این گزینه پیامک های ارسال شده را نمایش می دهد.

  • پیش نویس (Draft) پیامک

این گزینه همانند پیش نویس در تلفن همراه شما عمل می کند. شما می توانید بخشی از متن پیامک خود را تایپ کرده، در این صندوق ذخیره گردد تا  شما  در فرصتی دیگر آن را کامل نمایید.

  • تنظیمات پیامک (SMS Settings) برای پیامک فرستادن

تنظیمات مربوط به شماره مرکز پیامک  می باشد. این مودم می تواند به صورت خودکار شماره مرکز پیامک را از روی سیم کارت ( USIM ) شما شناسایی کند. می توانید این تنظیمات را به صورت دستی نیز تغییر دهید. برای اطلاع بیشتر در رابطه با شماره مرکز پیامک می توانید با مرکز تماس ایرانسل به شماره (۷۰۰) از خطوط ایرانسل و یا شماره (۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ ) از سایرخطوط تماس حاصل فرمایید.

دفترچه تلفن (Phone-book) پیامک

اطلاعات دفترچه تلفن ذخیره شده در USIM در این قسمت نمایش داده می شود.

دفترچه تلفن در پیامک فرستادنکاربران می توانند با کلیک روی دکمه های نمایه در صفحه پیکربندی، اقدام به افزودن، ویرایش، حذف، خروجی گرفتن، جستجو و دیگر عملکردها نمایند.

توجه فرمایید که حذف اطلاعات دفترچه تلفن توسط کاربر قابل بازگشت نیست.

پیامک فرستادن و Tr069

این قسمتی است که توسط ایرانسل تنظیم شده است و قابل تغییر توسط شما نمی باشد.

tr069 در پیامک فرستادن

اشتراک گذاری (Sharing)

میتوانید در زمان مرور فایل محلی، وضعیت اطلاعات کارت حافظه را مشاهده و پوشه ایجاد نمایید. یک تک فایل را در دایرکتوری کارت حافظه بارگذاری کنید. به دلیل محدودیت های مرورگر، تعداد کاراکترهای نام فایل و مسیر اشتراک نباید بیش از ۱۵۰ کاراکتر باشد.

 

اشتراک گذاری در پیامک فرستادن


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

<strong>تفاوت عمده پیامک فرستادن با استفاده از اپلیکیشن مودم من و پنل وب در این است که...</strong>
شما در پنل وب می بایست از طریق مرورگر به صفحه وب لاگین کنید و پیامک بفرستید که سخت و زمانبر است اما در اپلیکیشن مودم من با موبایلتان که همه جا همراهتان می باشد به راحتی تنها با چند کلیک این کار را انجام می دهید.

 

دانلود اپلیکیشن مودم من | تنظیم و مدیریت آسان مودم ها | مودم من

 

“با مودم من همراه باشید”

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی کار خود از اپلیکیشن مودم من استفاده کنید که تنها اپلیکیشن تنظیمات مودم از راه دور و از طریق تلفن همراه می‌باشد. این نرم افزار مودم های دیگر مثل مودم lh92 را پشتیبانی می کند. این نرم افزار به زودی تمامی مودم های اینترنتی را پشتیبانی می کند.

اگر مودم شما در لیست مودم های تحت پشتیبانی مودم من نیست لطفا شکیبا باشید. مدل مودم خود را از طریق پشتیبان آنلاین تلگرامی مودم من واقع در صفحه اول سایت مودم من برای ما ارسال نمایید، تا در اولین فرصت مودم شما نیز تحت پشتیبانی مودم من قرار گیرد.

 

برای دانلود اپلیکیشن مودم من می‌توانید اینجا کلیک کنید،

و یا عبارت m96 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۱۰۰۶۷۶۸ پیامک کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال گردد.