کدهای USSD به کد هایی که با * شروع و به # ختم می شوند گفته می شود. یکی از امکاناتی که ایرانسل در پنل مودم lh92 برای شما فراهم کرده است استفاده از کدهای USSD می باشد.


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

کدهای USSD در اپلیکیشن مودم من

با استفاده از “اپلیکیشن مودم من” می توانید تنطیمات مربوط به کدهای USSD را به راحتی در اختیار داشته باشید. کدهای USSD در مودم lh92 از طریق اپلیکیشن مودم من توسط تلفن همراه به راحتی انجام می شود. با اپلیکیشن مودم من نیازی به استفاده از مرورگر نمی باشد. شما بعد از نصب اپلیکیشن بر روی موبایل می بایست مراحل ثبت نام را انجام دهید تا وارد نرم افزار شوید.

 

دانلود اپلیکیشن مودم من | مدیریت و تنظیم آسان مودم ها

 

کدهای USSD در اپلیکیشن مودم من

با استفاده از نرم افزار مودم من می توانید میزان اعتبار سیم کارت خود را دریافت کنید. با کلیک روی “دریافت اطلاعات” این اطلاعات به شما نمایش داده می شود.

 

کدهای USSD در مودم lh92

 

کدهای USSD در پنل مدیریتی وب

در پنل مودم، ششمین تب در بالای صفحه USSD می باشد. با استفاده از این منو دیگر نیازی به خارج نمودن سیم کارت برای فعالسازی بسته اینترنتی نخواهید داشت. در این بخش می توان از کدهای USSD که شما برای سیم کارت های ایرانسل استفاده می کنید، استفاده نمود.

 

کدهای USSD در مودم lh92

 

در تب USSD در منوی سمت چپ سه گزینه وجود دارد:

  •  Balance Enquiry

با کلیک بر روی گزینه ی Balance Enquiry  کد #۱*۱۴۱*  اجرا شده و میزان شارژ سیم کارت ایرانسل شما نمایش داده می شود. کد #۱*۱۴۱*  مربوط به استعلام مانده حساب شارژ سیم کارت های اعتباری ایرانسل می باشد.

  • Recharge Your Account

در این گزینه شما می توانید سیم کارت خود را شارژ نمایید. شماره ۱۶ رقمی شارژ خود را وارد کنید و گزینه “Send” را بزنید.

 

خرید شارژ با USSD

  • ۵۵۵#*

با استفاده از کد #۵۵۵* نیز می توانید نسبت به خرید بسته اینترنتی اقدام نمایید. با کلیک بر روی #۵۵۵* می توانید لیست سرویس های مختلف ایرانسل را دریافت کنید، سپس گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه Send را بزنید.


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

خرید بسته اینترنتی با USSD 555

 

دانلود اپلیکیشن مودم من | تنظیم و مدیریت آسان مودم ها | مودم من

 

“با مودم من همراه باشید”

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی کار خود از اپلیکیشن مودم من استفاده کنید که تنها اپلیکیشن تنظیمات مودم از راه دور و از طریق تلفن همراه می‌باشد. این نرم افزار مودم های دیگر مثل مودم lh92 را پشتیبانی می کند. این نرم افزار به زودی تمامی مودم های اینترنتی را پشتیبانی می کند.

اگر مودم شما در لیست مودم های تحت پشتیبانی مودم من نیست لطفا شکیبا باشید. مدل مودم خود را از طریق پشتیبان آنلاین تلگرامی مودم من واقع در صفحه اول سایت مودم من برای ما ارسال نمایید، تا در اولین فرصت مودم شما نیز تحت پشتیبانی مودم من قرار گیرد.

 

برای دانلود اپلیکیشن مودم من می‌توانید اینجا کلیک کنید،

و یا عبارت m96 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۱۰۰۶۷۶۸ پیامک کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال گردد.