یکی از مودم های همراه ایرانسل که از قضا دارای قابلیت USB نیز می باشد، مودم ایرانسل E8231 است. اگر جزء طرفداران این مودم ایرانسل هستید و یا قصد خرید و آگاهی کامل از مشخصات و نحوه تنظیمات مودم ایرانسل E8231 و همچنین شرایط گارانتی و قیمت آن را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

 

انواع مودم های مشترک شرکت ایرانسل با شرکت Huawei

تعدادی از مودم های همراه ایرانسل، توسط شکرت Huawei برای شرکت ایرانسل طراحی و ساخته شده است. در زیر به معرفی این مودم ها می پردازیم.

  • مودم ایرانسل E3372
  • مودم ایرانسل E8231
  • مودم ایرانسل E3533
  • مودم ایرانسل FD-M60 
  • مودم ایرانسل E5336 
  • مودم ایرانسل E5730

 

درباره مودم ایرانسل E8231

مودم  همراه ایرانسل E8231 | مودم من

 

اینترنت یکی از مهم ترین نیازهای بشر به حساب می آید. ما زمانی که بیرون از منزل و یا در حال سفر کردن هستیم، به اینترنت نیاز داریم. یکی از بهترین راه‌ های تامین اینترنت، استفاده از مودم ‌های همراه می باشد. این مودم ‌ها به کمک یک سیم ‌کارت که سرویس دیتا روی آن فعال می باشد، اینترنت مورد نیاز شما را در اختیاتان قرار می دهد. این روش به دلیل کم مصرف بودن از نظر مصرف برق، انتخاب مناسب تری نسبت به روش دیتای تلفن همراه به حساب می‌آید. مودم همراه ایرانسل E8231 یکی از محصولات شرکت ایرانسل می باشد، که از طریق شرکت Huawei برای ایرانسل ساخته شده است. این مودم انرژی مورد نیاز خود را به وسیله درگاه USB تامین می‌ کند و برای به اشتراک گذاشتن اینترنت، یک شبکه‌ Wi-Fi ایجاد می کند و  اینترنت را از طریق بی ‌سیم بین دستگاه‌ های دارنده Wi-Fi به اشتراک می‌گذارد.

 

مشخصات مودم ایرانسل E8231

مودم ایرانسل E8231 دارای ابعاد  ۱۱.۵× ۲۷× ۸۸ میلی‌متر و وزن ۳۰ گرم می باشد. این مودم به دلیل داشتن ابعاد و وزن مناسب، این امکان را برای کاربران خود به وجود آورده است که به راحتی آن ‌را در جیب خود قرار دهند و در هرکجا که هستند از اینترنت بهره مند شوند. این مودم جزء مودم های سبک با ابعاد کوچک ایرانسل و  Huawei به حساب می آید. مودم E8231 دارای مشخصات ظاهری و سخت افزاری می باشد، که در ادامه به این مشخصات می پردازیم.

مشخصات ظاهری مودم ایرانسل E8231