از آنجایی که قیمت مودم برای بسیاری از کاربران مهم است، وجود یک مقاله درباره قیمت مودم ایرانسل بسیار ضروری و کاربردی می باشد. در این مقاله به انواع مودم های ایرانسل همراه با قیمت مودم ایرانسل و مشخصات آنها می پردازیم تا کاربران بتوانند نسبت به بودجه خود مودم مورد نظر خود را خریداری نمایند.


آموزش کاربردی تنظیمات وای فای و مودم


 

آنچه شما در این مقاله می آموزید:

 

مودم ایرانسل

مودم ایرانسل به دستگاهی گفته می شود که کاربر به کمک آن به اینترنت پرسرعت متصل می شود و از آن استفاده می کند. مودم های ایرانسل بسته به نوع کاربرد به ۲ دسته جیبی یا همراه و مودم های ثابت تقسیم می شود. لازم به ذکر است که مودم های ایرانسل جیبی دارای شبکه  ۴G و مودم های ایرانسل ثابت دارای شبکه TD-LTE می باشند. که در ادامه به انواع آنها می پردازیم.

 

قیمت مودم ایرانسل

قیمت مودم ایرانسل به هزینه و مبلغی گفته می شود، که کاربر برای خرید مودم مورد نظر خود به ایرانسل پرداخت می کند. قیمت مودم ایرانسل بسته به قابلیت مودم ها متفاوت می باشد، که هر چه قابلیت مودم بیشتر باشد، قیمت مودم نیز بالاتر می رود. در ادامه به معرفی انواع مودم های ایرانسل و قیمت های آنها می پردازیم.

 

پوشش دهی شبکه در انواع مودم ایرانسل

پوشش دهی شبکه در مودم های ایرانسل  به ۲ دسته ۴G و TD-LTE تقسیم می شود، که مودم های پشتیبانی کننده شبکه ۴G معمولا هم قابلیت جیبی یا همراه بودن را دارند و هم می توانند از نوع ثابت باشند و به مودم های همراه معروفند. اما مودم هایی که از شبکه TD-LTE پشتیبانی می کنند، تنها می توانند جز مودم های ثابت ایرانسل باشند و امکان جابجایی آنها نمی باشد.

 

انواع مودم ایرانسل TD-LTE همراه با مشخصات و قیمت

 

مودم های ایرانسل ثابت | مودم من

 

مودم های ایرانسل ثابت یا همان TD-LTE دارای مدل ها با قابلیت و قیمت های متفاوتی می باشد که در این قسمت به معرفی تمام مودم های پشتیبانی کننده شبکه TD-LTE و قیمت آنها می پردازیم.

 

  • مودم ایرانسل B-5142

مشخصات و قیمت
نوع مودم : ثابت
ابعاد: ۲۳۳*۱۴۸*۵۵ میلی متر 
وزن: ۴۰۰ گرم
شبکه های قابل پشتیبانی : TD-LTE
بلندهای قابل پشتیبانی: (Band 42(3400-3600MHz) و Band 43(3600-3800MHz 
منبع تغذیه : آد